Színpadtechnikus pozíció

Kit keresünk?

Kollegákat keresünk színpadtechnikus, teljes munkaidős pozíciókra.

Előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de ha nincs, az se baj, mi segítünk és megtanítunk mindenre ahhoz, hogy boldogulj a Rock ‘n’ Roll világában.

Kik vagyunk mi?

A BL Crew. Magyarország piacvezető színpadépítő cége.

1992 óta vagyunk jelen a hazai és külföldi piacon. 30 év alatt több százezer négyzetméter színpadot építettünk fel és munkatársaink legalább egyszer megmászták már a Föld-Hold távolságot.

Minden kontinensen építettünk már kivéve az Antarktiszon. (Ami késik nem múlik…)

Turnéztunk a U2-val és Madonnával Új-Zélandon, Amerikában és Európa országaiban, mi építettük a 2012-es londoni Olimpia lelátóit és a hazai fesztiválok nagy részét (Sziget, VOLT, Balaton Sound, stb.)

Amit biztosítunk

  • kötelező munkavédelmi felszerelések
  • munkaruházat
  • oktatás
  • változatos feladatok
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • figyelembe vesszük milyen koncertekre szeretnél eljutni

Mikor tudok kezdeni?

Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársat, de, ha éppen van másik munkahelyed, simán megvárjuk a 30 napos felmondási idődet.

Hogyan tovább?

  1. Jelentkezz itt a honlapon. Töltsd ki az űrlapot.
  2. Abban az esetben, ha kiválasztottunk kollegánk keresni fog téged telefonon.
    Személyestalálkozó a HR vezetőnkkel.
  3. Ezután egy napos próba építés következik, ahol megismerkedhetsz, hogy, mivel és miként dolgozunk. Ha ez is tetszik, akkor valóban közöttünk a helyed.
  4. Felvétel után következik egy rövid oktatás és bevezetés a Rock’ N’ Roll világában, ahol megismerkedhetsz a kollegáiddal és a színpadépítés rejtelmeivel.
  5. A színpad a tiéd!

Jól hangzik?

Akkor jelentkezz most! Egyelőre nincs más dolgod, mint kitölteni a űrlapot. Kérünk, hogy ne küldj emailt és ne írj ránk a Facebookon.

Kövess minket!

Látogass el Facebook oldalunkra, ahol több száz képet találsz munkáinkról. Csatlakozz Te is, hogy mindig lásd merre építünk!

Akkor jelentkezz most! Nincs más dolgod, mint kitölteni a űrlapot.

Megnéznéd, hogy dolgozunk?

(A videó a Szerencsejáték ZRT. tulajdona)